- 26 Δεκεμβρίου 2014
- Προηγούμενες Εκδηλώσεις
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
Η ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ. Ενημερωτική Εκδήλωση στο ΚΥ Χαλανδρίτσας με συνδιοργανωτές τον Ιατρικό Σύλλογο Πατρών, τον Δήμο Ερυμάνθου & το ΚΥ Χαλανδρίτσας 26 Μαρτίου 2017
Δημοσιέυθηκε 7 Ιουλίου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Η Υγεία στην Ύπαιθρο Η «Υγεία στην Ύπαιθρο» ήταν το αντικείμενο ευρείας συζήτησης, που έλαβε χώρα στο Κέντρο Υγείας Χαλανδρίτσας, την Κυριακή 26 Μαρτίου, ενώπιονΚοπή πίτας 2013-Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση
Δημοσιέυθηκε 14 Αυγούστου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση Πολύ κόσμο συγκέντρωσε η όμορφη και καλοργανωμένη εκδήλωση κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος της περιοχής του Κ.Υ. Χαλανδρίτσας