- 15 Νοεμβρίου 2014
- Δράσεις Συλλόγου
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
«Η σύγχρονη ιατρική συστημική προσέγγιση στην πρόγνωση των μεταβολικών νοσημάτων και η σημασία της, για την υγεία της κοινότητας»
Δημοσιέυθηκε 4 Δεκεμβρίου 2016 ~ Κανένα Σχόλιο
Άρθρο του κου. Γεώργιου Μπέλλου *, Διδάκτωρ Ιατρικής, Συντονιστή Διευθυντή του Κ. Υ. – ΠΕΔΥ Κορωπίου, ειδικού Γενικής και Κοινωνικής ιατρικής, Εκπαιδευτή ειδ. Γεν. Ιατρικής,Εξαήμερη οδική εκδρομή στη Σερβία
Δημοσιέυθηκε 20 Σεπτεμβρίου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Το ΔΣ του Συλλόγου Προστασίας Υγείας & Περιβάλλοντος της περιοχής του Κέντρου Υγείας Χαλανδρίτσας πραγματοποίησε την 25η οδική εκδρομή στο εξωτερικό με το PATRAS TRAVEL