- 27 Φεβρουαρίου 2014
- Χωρίς κατηγορία
- Κανένα Σχόλιο
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
Παράκληση στον Ι.Ν. Κοίμησης της Θεοτόκου Μέντζενας
Δημοσιέυθηκε 26 Αυγούστου 2019 ~ Κανένα Σχόλιο
Εντυπωσιακή ήταν η προσέλευση των κατοίκων της περιοχής στο προσκλητήριο του Συλλόγου Προστασίας Υγείας & Περιβάλλοντος περιοχής Κέντρου Υγείας Χαλανδρίτσας για την τέλεση της ετήσιαςΠερίπατος Υγείας στη Γέφυρα Χαρίλαος Τρικούπης
Δημοσιέυθηκε 16 Νοεμβρίου 2021 ~ Κανένα Σχόλιο
Ο Σύλλογος Προστασίας Υγείας & Περιβάλλοντος βρίσκεται στην τοποθεσία Γεφυρα Χαριλαος Τρικουπης Ριου-Αντιριου. · 3 Οκτωβρίου 2021 Από τον σημερινό Περίπατο Υγείας: