- 30 Νοεμβρίου 2017
- Υγεία
- Συλλογος Προστασίας Υγείας και Περιβάλλοντος ΚΥΧ
Σχετικά άρθρα
7η Γιορτή Τσίπουρου 2017 Περιλήψεις των δύο ομιλιών
Δημοσιέυθηκε 13 Νοεμβρίου 2017 ~ Κανένα Σχόλιο
Τις δύο ενδιαφέρουσες ομιλίες κάλυψαν, οι κ.κ. Τάσος Τριανταφύλλου, Χημικός & Οινολόγος με θέμα ‘’Τσίπουρο, παρόν & μέλλον’’ & ο κ. Κώστας Κολλιόπουλος, Χημικός &“Πότε πάμε στο γιατρό”
Δημοσιέυθηκε 10 Νοεμβρίου 2019 ~ Κανένα Σχόλιο
[caption id="attachment_3428" align="aligncenter" width="980"] Άποψη του κοινού[/caption] Πραγματοποιήθηκε στο Κ.Υ. Χαλανδρίτσας με μεγάλη επιτυχία η ενημερωτική εκδήλωση με θέμα "Πότε πάμε στο γιατρό".